Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz Atlantis #590 üzenetére

    Én a 2 torpedó 1 bombázó és 1 vadász felállást szeretem. Ebben az esetben ki szoktam küldeni a vadászt felderíteni, de ha jön 2 ellenséges vadász menekülés vissza. Közben a bombázót ráküldöm a BB-re automatán és a 2 torpedó bombázóval, pedig kicsit kivárva manuálisan támadom meg az nmy BB-ket.

    A sima bombázó 1000 körül sebez és annyi a jó benne, hogy kigyújtja a hajót általában. De elég sérülékeny sokáig nem él.

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

  • Ch0b

    tag

    válasz Atlantis #590 üzenetére

    Igen, a vadászok a mozgó légi védelem. A bombázó és torpedós közt nagy az eltérés.

    -Torpedós gépek: Ezek messzebbről engedik a vízbe a torpedókat, bár ez attól függ, hogy magad állítod be, hogy honnan dobják, vagy nem. A torpedók irányán magad tudsz változtatni. Az alap módszerrel is kapnak még egy kis légvédelmi tüzet, ha van egyáltalán a hajón. Ha, a torpedó betalál több minden lehetséges. Először is betalál 1 vagy valamennyi betalál így okoznak kevesebb, vagy több sebzést a hajókra, bár gondolom a páncél számít, meg szerintem a beérkezési szög is, mivel ugyanolyan hajón láttam már többféle sebzést. Találatkor sebez a torpedó, és ki is lyukaszthatja a hajót, vagyis abba kezd beszivárognia víz.

    -Bombázós gépek: Ezek ellentétben a torpedósokkal rárepülnek a hajóra, és felette dobják a bombákat. Ezek néha totál mellé mennek, de a legtöbbször azért 1-2 célba talál. A lényeg itt, hogy a bombák kigyújtják a hajót, és igazából elég komoly sebzést is tudnak okozni találati számtól függően. Szóval ezekkel a gépekkel azért jobb olyan célpontot keresni, aminek nincs olyan lehengerlő légi védelme.

    Még a vadászokról annyit, hogy amennyiben kipróbálod a japán hordozókat, de igazából ez az amerikai ágra is igaz, hogy próbálj meg együtt játszania másik hordozóval, ha egyáltalán van. Vagy a másik lehetőség (amihez totális idiótának kell lennie az ellenségnek, de igazából sok van szóval megesik sokszor), hogy fogod és becsalod az ellenséges vadászokat a szövetséges hajók közé, így a légvédelmük rásegít a harcban való diadalhoz.

    Tier 6-tól amúgy javul a vadász rajok száma a japán ágon, de lehet, hogy az amerikain is, szóval érted :D

    Ez ismét saját tapasztalat, lehetnek hibák amiket esetleg benéztem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák