Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz KJ82 #48049 üzenetére

    Igaz. Régebben több dd vs. dd volt a cap-ért. Max. cc támogatással. Most az dönti el hogy a cv odamegy-e vagy sem. Ha tiéd nem segít, de az ellenfélé igen, akkor pucolás van.
    Egyébként ha megnézi a játék elején az ember, és látja,hogy alacsonyabb tier cv van,az olyan mintha nem is lenne. Abban az esetben persze ha nem dd-vel vagy,mert akkor a spot így is úgy is megbénít.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

  • Chris0321

    addikt

    válasz KJ82 #48049 üzenetére

    Talán szeptember elején kezdtem újra a játékot és majdnem minden nap tolom, szinte minden tierben voltam a hajóépítős event miatt, az összes hajófajtával játszottam valamelyik szinten. Annyira gyengék a cv-k, hogy az valami hihetetlen. Egy gyorsabb csatahajóval ki lehet a rakétáikat kerülni, a komolyabb páncélzatú lassabb hajókkal pedig hacsak nem kicsi a hp-m nem is foglalkozok velük. Mivel egyszerre csak egy századot tudnak irányítani vége ennek a játékmódnak mert nem tud egyszerre rombolókra vadászni (amik könnyen kifordulnak a támadásai elől ha figyel, csak akkor tudja megszívatni őket ha nagyon profi a cv játékos de olyan alig van), cirkálókat és csatahajókat torpedózni. Torpedót 2-őt vagy 3-at tud max. egyszerre ledobni, nem egyszer olyan kicsit sebzett a csatahajómba és nem is kezdtem sűllyedni, hogy hagytam had próbálkozzon. Plusz mikor szétfele teszi le a torpedókat simán ki lehet kerülni. Mióta újra játszom talán egyszer izzasztott meg egy CV, már nem emlékszem mivel voltam de az is magasabb tier volt. Régen 4-5 torpedó jött rád egyszerre, na az nagyon nem volt vicces. Próbálkoztam a cv játékkal is, nem egyszerű és nem egy csatát sebzés nélkül zártam csak elhullottak a repülőim és pazaroltam a lőszert és az időt. Szerintem a rombolók jelenleg nagyobb veszélyt jelentenek rád mint a cv-k, persze attól függ milyen hajóval vagy mert soknak van radarja ami miatt nehezebb megszívatni őket.
    Szóval a cv-ktől való rettegés teljesen felesleges és még indokolatlan is. Tudnak kellemetlenséget okozni, mint bármelyik más hajóág de semmi több. E miatt felesleges a coopba bezárkózni.

Új hozzászólás Aktív témák