Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Tüzi #45961 üzenetére

    flamunak kéne akkor valami játék, mert ugye ő hajóka only... de néha becsúszik 1-2 másik.. (bááár, nem lennék meglepve, ha kiszállna a sztrímbizniszből, mert a bnője állapotos "lenne".. de ez nagyon ilumináti már...)
    flambínó tolja mással is, mint hajóka...
    de noccer az... hát az... már le is iratkoztam róla.. szinte már-már a vak kategória... az a kép van előttem róla, mikor ül a blöki a kecóban, ég a ház ez meg csak: its fine.. kajla, üres vigyorral....

    (#45962) KJ82

    hát, nagyon az RU szervert tekintik elsődlegesnek... amit valahol meg is értek...de attól függetlenül azért agyrák amit művelnek...

    én is elővettem a régi gémeket Division 2+ DLC, Destiny 2, Moons Of Madness, jön az Eternal is végre... néha egy kis forza buli kekszbokszon... még megnézem mit hoz ez az IFHE gémben, és megy a levesbe a játék... de szvsz mostmár nem térek vissza 1,5év múlva.. ink csak beolvasok ide előbb:))

    majd linkelgeti az eredményeit Foxie és pörög a topik tovább.. :C

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák