Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz Razermazer #20256 üzenetére

    Kissé elértetted a hsz-emet :) Egyetértek veled, nem a rating számít, de ott van a DE!
    Aki nem tud játszani, nincs stratégiai érzéke, nem mondjon véleményt más játékstílusáról, főleg ha nem is érti, hogy a másik mit is csinál. Ráadásul marhaságokkal zaklatni mást játék közben zavaró.
    -Odaböfögnek,hogy mit csináljak, (én hülye, megcsinálom, mert hát csapatjáték) nem segítenek semmit, magamra hagynak
    -miután egy perc múlva meghal, írja, hogy miattam halt meg (nem teamkill)
    -fogalmuk sincs, hogy egy DD a felderítési határán mozog, és taktikáznia kell, hogy életben maradjon, azt hiszik menekül, nem rejti véka alá a véleményét
    - tegnap mindenki a kezdőkörben maradt, és én miért nem derítettem fel !?!? Nem tűnt fel neki ,hogy a másik oldalon felderítettem, csak kihalt a csapat mellőlem, az ő oldalán 2DD volt
    -egyik f.kalap nekemjön hátulról,nem jut eszébe hogy kikerüljön, a haverja még rám is lő egyet
    -vesztésre álltunk ponttal, 1 percen belül voltunk,ellenfél szembe kerüli a szigetet, menekül, megyek utána,
    társam villog, írja mi a fenét csinálok? 1 percen belül kilőttem a felém jövőt a sziget mögül kibukkanva, egyidőben a füstben üldögélő nmy DD-vel együtt. Nem írta hogy WP,GJ. Nem is várom el, csak hagyjon játszani.

    És miután megnéztem ezeket, kizárólag nagyon gyenge-gyenge játékosok szólnak be, jobbak sohasem. Nem vagyok stathuszár, nem szeretem a méregetést, de ne mondja nekem senki, hogy aki 3600 game alatt tier 9-10-es hajói vannak és kiugróan rossz stattal rendelkezik (46-48% wr, 4-500 pr), az nem fejlődött semmit eddig sem ,és nem is fog, a saját sikertelensége miatt másokat okol igazságtalanul. (csak csöndben tenné)
    Bocs, módosítok: ha egy jobb játékos tanácsait megfogadva megpróbál és tud fejlődni. Persze szövegelni könnyebb.
    Egy kérésem még lenne,nem szeretnék vitát kirobbantani, erre figyeljetek oda! :)

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák