Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz smisa #1408 üzenetére

    Nyílván azt a részt nem neked írtam. Az egy régebbi dolog. A nyálverés az hogy valaki nem tud játszani egy hajóval,rögtön azt kiabálja hogy használhatatlan(ez sem rád vonatkozik) Tesco Zsömlének is írom,hogy pont azt akarom mondani,hogy a Főnix nem szar.
    Ezeket a wows.hu-n írták,idézek:

    "Az amerikai cirkálók piszkosul jók, a Phoenix és az Omaha szinte a legjobbak a 4. és 5. tierben. Japó részről Kuma ami hasonló kaliber."

    "kezdek a phoenixre ráérezni azt hiszem örök darab, még a japán ágon nem mentem de elcsodálkoztam 3-as szinten torpedó"

    De itt az emberek azt sem várják ki hogy fullos legyen egy hajó,az első 5-10 csata után már ítélkeznek,de majd később ha az lesz ,rájönnek hogy mégiscsak használható. Gondolom nem fog senki hülyét csinálni magából, hogy visszajön ide azzal,hogy: " most már jobb a hajó,elhamarkodtam az ítéletet" . Komolyan:hogy nem tudok egy hajóval játszani akkor ócska? Akkor magamról adnék ki szegénységi bizonyítványt. Wotos honlapon megkaptam hasonló dologért,hogy: "akkor az user error lesz" És innen nem érdekel a dolog. :R

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák