Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    Egyébként szerintem kár abba már belemenni mélyebben, hogy a Tencent beszállt mögéjük - az is lehet, hogy ennek köszönhető, hogy egyáltalán meg tudott jelenni a játék. Csak spekulálgatunk össze-vissza. Én, a magam részéről, úgy álltam mindig is az early acsess játékokhoz, így a Wolcenhez is, hogy egyfajta befektetés. Mivel ugye nincs refund, tehát kockázatvállalás is egyben - próbálom mindig minimalizálni ezt, de valamennyi mindig lesz (ez mindenkinek más - lsd kontrolleres irányítás).
    Akinek ez nem fér bele, az utána (akármennyire is jogosnak véli az igazát) az azt teheti (amellett hogy itt leírja a bajait), hogy jelzi a megfelelő helyeken (akár perelhet is), vagy elengedi a témát, keres más játékot. A piac úgyis reagálni fog ezekre a tényezőkre, kár belőle vérre menő vitákat folytatunk. (nem az a baj, hogy beszélünk róla, csak már nem vezet sehova)
    Megértem a csalódást, ha én csalódnék ugyanezt érezném, meg mindenki, de a hibás döntéseimből a hiszti után levonom a konzekvenciát és továbblépek.

    Szóval a részemről befejeztem a témát, a továbbiakban kizárólag a játékkal foglalkozom :)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák