Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Üdv,

    Asztali gépbe szeretnék PCI-E/USB hálózati adaptert.
    Mire kell?
    - Képes 4K TV-hez (LG OLED B9) wireless display-re stabil kapcsolatot biztosítani
    - Chromecast/Google Home cast-olás
    Hálózat:
    - Digi Gigabit, Ubiquity EdgeRouter X, UniFi AP AC Lite 2x
    Elhelyezkedés:
    PC-t egy nyitott téglafalfal(10cm) választja el a legközelebbi AP-tól (AP-tól kb. 8 méterre van), direktben felé sugároz. Gép sarokban asztal alatt, CAT5E-vel kötve gigabiten a router-ből. TV az AP mellett 2 méterre, zavartalan rálátással az AP-ra.

    Mivel eléggé eldugott a gép ezért gondolkoztam egy levehető/kihelyezhető antennás modellen így tudnék variálni kicsit. Mindenképp 5GHz-en szeretném hagyni, és jó lenne ha tudna BT-ot is az adapter.

    Valamiért a PCI-E a szimpatikus a levehető antenna miatt, de a gép elején vannak USB3 portok is, így az is megoldható.

    Eddig 3 kiszemelt van:
    Gigabyte WBAX200 - levehető antenna
    TP-Link Archer TX50E AX3000 - sima antennás PCI-E
    TP-Link T9UH - USB

    Ár: nem értek hozzájuk, 20k körül jó lenne ha megállna, de ha 30k-ért van normális, akkor belefér, költöttem már eleget a hálózatra, nem ezen fog bukni a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • Nunder

    őstag

    válasz Soma01 #58575 üzenetére

    Nem akarok én Wifi 6-ot, de az összes ajánlott ebben az árfekvésben tudja azt :) Nyilván tudom, hogy nem fogom kihasználni amíg AP-at nem váltok. Nem tudom mennyi sávszél szükséges a Wireless Display-hez, de pl. mobilon a gép mellől mérve konstans 180/130 Mbps van le/fel.

    Gubek-Einste: Köszönöm az ajánlást!

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák