Aktív témák

  • jil8z4

    csendes tag

    Sziasztok!
    Próbálta már valaki XP prof. alatt használni a Mustek 1200CP scannert?
    Mindenféle XP-s drivert próbáltam már, de sajnos egyikkel sem müxik, sőt, az eszközkezelőben ismeretlen szközként jelenik meg, de nem lehet kitörölni.

    Valami ötlet?

  • andorpapa

    őstag

    válasz jil8z4 #1 üzenetére

    Mázlid van haver, pont ilyenem van, pont XP alatt, és én is sokat szívtam, amíg megtaláltam az ideális megoldást. Szóval a lényeg: le kell tölteni a Win2000-es drivert, én egy FTP site-ról szedtem le, már keresem újra, ha meglesz, belinkelem. Szóval ezt kell letölteni.

    A lényeg az, hogy fel kell tenni a Win98-as drivert. Ha ezt nem engedi, és továbbra is Ismeretlen eszközként detektálja a Windows, akkor rá kell telepíteni a Win2000-es drivert. Majd az Eszközkezelőben az Ismeretlen eszközön jobbklikk, Eszköz tiltása ebben a profilban (vagy mi), és máris megy rendesen. Nem kell vele törődni, nekem például most nem is jelenik meg az Eszközkezelőben, de az összes program, amely képes kezelni TWAIN-ről, azzal megy.

    Szóval nem túlságosan kompatibilis a cucc az XP-vel, de mióta rátaláltam a 2000-es driverre, azóta semmi baj nincs vele.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák