Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz szilagj #15544 üzenetére

    Csináltam egy alaphelyzetbe állítást az eszközön lévő rendszer segítségével. (Volt olyan opció is, hogy külső adathordozóról vagy friss letöltéssel)
    Aztán feltöltöttem a tabot teljesen, kikapcsolt állapotban.
    Ezután OTG-n keresztül egy USB-Hub-ba bedugtam egy egeret, billentyűzetet...
    Így kezelhető lett a tab.
    Driver vadászat, majd telepítés után már volt BT és ami a lényeg: Érintőkijelző.
    Aztán egy újraindítás után már a töltés tesztelés következett, immár érintés vezérléssel vagy épp BT billentyűzet és egér használata mellett.
    Kezdetben ugyanazt produkálta, azaz nem volt töltés Windows alatt.
    Aztán egy kis idő (fél óra?) után az egeret az akku ikonja fölé vittem és már azt az információt írta, hogy a teljes töltöttséghez x perc, y másodperc szükséges...
    De töltésanimáció nincs továbbra sem...

    Többszöri töltővel, töltő nélküli újraindítás után kijelenthetem, hogy pár perc után kijelzi, hogy mennyi idő kell a teljes feltöltéshez és ugyan animáció nélkül, de valós töltést produkál a tablet. Ha nyúzva van, akkor szinten tart vagy lassan tölt bele 1 - 1 %-ot, amikor kicsit tehermentesül, akkor szépen kúszik fel a töltés...

    Nem tablet elrendezés, hanem Asztali verzióban lett/lesz az eszköz használva.

    Szóval számomra továbbra is F S T probléma volt, hogy miért nem töltött korábban.

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák