Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • big_zoo

    újonc

    Sziasztok,

    Egy kis segítséget szeretnék kérni ... Venue 11 Pro vételén gondolkozom, de van egy-két pont, amiről fogalmam sincs. (Semmi eget rengető feladatra nem fogom használni, így az Atom elméletileg teljesen megfelelne.) De mi a különbség a Z3770-es és a Z3795 között. Illetve van-e valami, ahol megmutatkozik a különbség? (... netezni, email, office, max film, amire használnám).

    A másik, hogy mindenhol azt olvasni, hogy az eMMC lassabb, mint az normális ssd, viszont kb mindenbe eMMC-t raknak? Mennyire para ez?

    Illetve esetleg valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi a különbség az alábbi két mobilnet bizgentyű között:
    - Mobile Broadband Solution (HSPA+)
    - Qualcomm Gobi 3G/42Mbps

    Alapvetően mennyire jók ezek a Dell cuccok? Úgy értem, hogy tudom, hogy pl a Dell ontja a "manufacturer refurbished" venue 11-t, és valószínűleg én is ilyet veszek, ha veszek. De máshol, pl lenovo, hp közel sincs ilyen sok visszaküldött gép... vagy azok nem így kerülnek újra értékesítésre?

    Előre is köszönöm mindenkinek a konstruktív hozzászólását, tanácsát, véleményét. :R

Új hozzászólás Aktív témák