Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Steelmanus #11604 üzenetére

    Igazán nincs mit. ;)
    Nem tudom, mit rontasz el, de szerintem beleteszel a szövegbe sortörést, amikor a szerkesztőablakban a sor végére érsz, ami felesleges, mert a PH! motorja sorkizártan adja vissza a hozzászólásod, tehát csak a bekezdés végén kell enter, a többi szöveget írd folyamatosan és így fog kinézni. ;)

    The only real valuable thing is intuition.

  • zsigee

    tag

    válasz Steelmanus #11604 üzenetére

    Hi!
    Most ezt is visszaolvasva először nem is tudtam eldönteni, kinek is válaszoljak :C . Mindkettőtöknek köszönöm a kimerítő választ, és így nagyjából nekem is érthető lett. De ha csak 512 ramról beszélünk, akkor mi értelme van ennek a "címzésnek"? Ez azért némileg felfoghatatlan számomra.
    Továbbá kérdés: most, hogy az eddig használt ram el lett távolítva a gépből, és a sajátommal megy rendesen, így az egyéb hibát ki is zárhatjuk? Hiszen a memtest hibátlannak látja azt is, ami egyébként a hibákat okozta. Vagy egyszerűen csak hardverütközés lehet, tehát az a ram is jó, csak épp másik konfigban kéne használni?
    Valamint ha vesz a haver egy új (az enyémhez hasonló Kingmaxot) akkor ezek a gondok nem jönnek elő többet?
    Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ezt senki sem tudja garantálni, de elméleti síkon ez így lehetséges?
    Igazából nem akarom, hogy végül engem szidjanak, hogy "költségeket" csinálok. (4500HUF 1Gb 800Mhz-nem egy nagy kiadás...)
    Igyekszem korrekten csinálni a dolgokat, de ezen megcsüngtem :DD
    Köszi a válaszokat, várom ezekre is :R .

    U.i.: Az okosabbtól tanulni nem szégyen!

    Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák