Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    Üdv Skacok:)

    Egy igen érdekes jelenséggel állomszemben megint :DDD

    Gép:
    MSI P6n Platinum lapocska
    2*1GB Kingmax DDR2 800Mhz ramok dualban
    LGA Dual Core 3Ghz Cpu
    PCI-e Asus extreme 6600GT
    kiváló vinyók,optikai meghajtók,kábelek és 650W-os táp..
    Csúcs hűtés mindenen...(pl procira kültérből jön a 15 fokos folyadék)

    Oprendszer szokásos XP professional.
    Minden driver a szokásos vagy gyári.

    Tapasztalatok:
    Játék,konvertálás fullos...semmi akadás,semmi melegedés.
    -De egyszercsak windowskodás közben,pl haverrel msn-ezek vagy akár böngészek neten,vagy akár csak úgy vagyok és bambulok....stb megáll a gép :Y

    Jelenség leírása:
    Az egér akadásmentesen mozog...de semmilyen klikkelésre,görgőzésre nem reagál.
    A bill semmilyen változást nem produkál...kivéve a hosszasan és sok ALT+CTRL+DEL amire pár pillanat vagy kicsit később beugrik egy valag feladatkezelő,melyekben a CPU használtság közel 1 (egy) %....de ugyanúgy se az egeret se a bill-t nemtom használni....a Gépház bekapcsológomja is teljesen inaktívvá válik...kivéve a 4sec-es direkt kikapcsolst. Egyedül a reset működik alapon,ami után pl most is itt vagyok és megint minden oké.
    A legszebb az,hogy ugyanúgy tölt a gép tovább...látni a CfosSpeed aktivitását...ugyanúgy előjönnek a felugró msn ablakok....vagyha pl befejeződik a letöltés épp...mert ilyen is volt.
    A P3-as gépről pedig tökéletesen eltudom érni a vinyókat a nagygéppen,tehát nincs kiakadva....

    Amik szerintem nem vagy igen lehetnek,mert leteszteltem vagy egyértelműen nem vagy lehet hibásak:
    -VGA (max kompatibilitás lehetne,de akkor miért megy minden játék)
    -Alaplap (minden hűtés extra itt is....nincs túlfesz vagy alacsonyfesz...sem kontakt hiba sem rossz kábel vagy gagyi)
    -RAM (memtest hibátlan...játékok,konvertálás,rar tömörítés hibátlan.
    -Optikai meghajtók (üresen miért fognák meg a gépet?)
    -Egér és BILL tökéletesen mennek a P3-as gépben) (PS/2 mindegyik)
    -Vinyók (BAD sector mentes mind és nem hibáznak és nem zajosak...sose melegedtek túl)
    -TÁP (kettő is van...mindkettővel ezt csinálja)
    -Oprendszer (erre gyanakszom...exproler hibára,mert legtöbbször meg van nyitva a böngésző) (nem formáznék--->munkagép)

    egyenlőre ennyi:)..kérdés van válaszolok:)

    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák