Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Nekem is lenne egy kis problémám. Az előző vírusos összeomlós már asszem megoldódott (de lehet hogy csak vihar előtti csend :F ). Nagyon sok install dolgot leszedtem újra a netről és még töröltem csökkentett módban az összes partícióról a ''System Volume Information'' és ''Recycler'' teljes tartalmát, biztos ami biztos. Eddig semmi vírus alert. Ellenben még mindég megvan a CCC.exe hiba és MOM.exe hiba. Megtudtam hogy a Catalist Controll Center részei ezek. Ugyebár a CCC elindításához kell a .NET Framework 1.0v1.1 és a 2.0 (utóbbi hogy feltelepíthesd, előbbi hogy fusson). Nagy nehezen megtaláltam a neten ezeket, de mikor installálnám az 1.0 vagy 1.1-et, akkor mikor végigért az install csík, elindul visszafele és ''A(z) Microsoft .NET Framework 1.1 telepítése a vártnál korábban fejeződött be. Ha ez továbbra is így történik, forduljon a terméktámogatási szolgálathoz'' hibaüzenetet dob ki. A 2.0 hibátlanul felmegy.
    Az a gond, hogy egyáltalán nem ismerem a .NET Framework-öt és nem tudom hogy működik, sem hogy mire jó pontosan. Most megy a gép csak újraindításnál MOM és CCC hibaüzenettel indulok, valamint lassabb a gép a kelleténél. Remélem tud valaki segíteni. :R

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák