Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Cyrin #111 üzenetére

    Na, akkor sorban:

    2. Hát ez egy olyan játék, hogy ugyebár a kód mindig változik, ha változtatsz a hardver-en. Elég egy vinyót beletenned vagy letiltani/engedélyeztetni valamit az alaplapon. De némelyik nem változtatja meg nagyon a kódot (Pl. vinyó), így ezeknél nem kér újraaktiválást. Az alaplap az már más tészta, gyakorlatilag egy teljesen új gépet jelent. Nos, ha Te alaplapot cserélsz, és azt mondod, hogy nem cseréltél, akkor az kétesélyes. Nálam pl. alig akarták elhinni, hogy nem cseréltem ki az alaplapot. Pedig nem, csak a hálókártyát kellett aktiválnom, amikor beköttettem a netet. De hallottam olyanról is, Akinek lazán bevették egy alaplapcsere után, hogy nem cserélt. Úgyhogy ez ilyen zsákbamacska-dolog. De ha eredeti kulccsal ilyet csinálsz, és nem jön be, letiltják azt, így még a régi alaplaphoz sem fogod majd tudni használni (szerintem). Persze, egy hamis kulcsot nem sajnál az ember, ha van helyette másik... :U

    5. Telefonon kapsz egy kódot, amit bármennyiszer felhasználhatsz, Interneten keresztül nem kapsz kódot, csak aktiválod. De ha valami miatt újra kell raknod a Vistát (Pl. vírus), akkor utána kód híján csak Interneten keresztül tudod aktiválni. Ez még jó, de jegyzik, hogy hányszor lett aktiválva a Vista. Három után már csak telefonon lehet ígyis-úgyis. Ha viszont beregisztrálod telefonon, és leírod a kódot, annyiszor rakhatod újra, ahányszor akarod. Ha nem változtatsz a gépen, a kód ugyanaz marad. Csak akkor kell újra telefonálni, ha megváltoztattad a hardver-t (Vagy letöltesz egy új chipset és SATA-driver-t... ;] )

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák