Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltzsolt

    addikt

    válasz egykori #90006 üzenetére

    Ez a Prognoza egyébként tényleg szép alkalmazás.
    Mondjuk most már egyre jobban meggondolom, hogy adok-e pénzt alkalmazásért, fogy az optimizmusom :D (nem a 490 Ft miatt, hanem elvből)
    Mellesleg két közel két és féléves már az L930-am, lekopogom nincs semmi baja, az Ms-en kívül :D . De hát még most se tudom mi lesz, ha beadja az unalmast.

    [ Szerkesztve ]

  • this is life

    Ármester

    válasz egykori #90006 üzenetére

    Koszi a tippet ranezek majd , hatha meger egy miset . Telepitettem es tetszik is a felulete ,AWHD iker testvere igy elso ranezesre ... lehet meg is veszem , ennyit megerdemel az app fejlesztoje ha mar egy lenyegeben halott rendszeren elerheto a munkaja ...

    Eagle
    Csak rossz megszokas a gps csak akkor menjen amikor en akarom cimu nota, meg az AWHD amugy is csak ket helyrol szedte az adatokat a civis varosban .
    Szerintem ha lesz sp telefon win10 for arm-el , kb annyira lesz megvaltas mint a 8.1 utan a w10m , meg kevesebb keszulek ,meg kevesebb app , bar lehet hogy mindegy mert reteg termek lesz .

    ZsoltG60
    Esetleg a kamera gombbal probalnad bekapcsolni a telefonod, akkor sem old fel a kepernyozar ? Ha ez nem segit, adatmentesre nem sok lehetoseged marad a kijelzo csereig..

    Arpee78
    A kozelseg erzekelot nem takarja semmi ,se folia se egyebek ? Mert az tud gondot okozni .A gsm uzletekben azert vannak rovidebb garancias ideju telefonok is , mert forgalmaznak kintrol behozott keszulekeket s mivel az eredeti szamlat nem kapod meg ezert a garanciat az uzlet biztositja es nem a gyarto . Nulla perces de megis hasznaltnak minosulo telefonokat adnak el ujnak amit kulfoldon szereznek be (ezek a viragbolti garisok) az itthon nagykerbol, kepviselettol beszerzett telefonokra a gyartoi garancia el ami altalaban 2 ev .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák