Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turbulencia8

    őstag

    válasz nrezso #85684 üzenetére

    Azert erre valtottam BlackBerry Classic-rol, mert az android szamomra egy szemettelep, a gmail is ingyenes, de azert atszkenneli a levelezest is, hogy hatekonyabban tolja az arcunkba a reklamot. En abbol nem kerek, utalom a Google privacy-t, bar ez a kifejezes is szinte oximoron. Van egy droidos tabletem, de max. jatekra hasznalom. Iphone-t szinten nem akartam foleg az sd kartya hianya es az iTunes miatt. A Lumia 950-nek tetszett a cserelheto akkuja, a fenykepezoje, meg a Continuum, es mindig is sajat tapasztalatot akartam szerezni a WP-rol. Mernok vagyok, fontos szempont volt a bizalmas muszaki doksik biztonsaga (android erre alkalmatlan), csapatmunkara pedig a vallalati OneDrive-ot hasznaljuk. Tovabbi fontos szempont volt a Skype, mert alapitottunk egy GmbH-t, es egyre tobbet kell Nemetorszagba utazgatnom, telefonalgatnom. Hiaba van Next Xl dijcsomagom "ingyen" roaminggal, ugyanugy 160 Ft/percert hivok EU-s szamokat. Skype elofizetessel ugyanez 12 Ft, es ki is hasznalom a havi 100 percet. Az Aruhaz kinalatat meg vasarlas elott atneztem, mindent fontosat megtalaltam, es eszrevettem, hogy a Deutsche Banknak van PhotoTAN appja, es mar rendeltem is a Lumia 950-et. Kb masfel honap utan kijelenthetem, hogy ez egyertelmuen jo dontes volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák