Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz kekesi132 #482 üzenetére

    >plusz még én is jól összekuszáltam a dolgokat.

    Jobb lenne ha felkeresnél a szakembert, aki kibogozza!

    >A Win-t újra telepíteni pedig nem tudom, mert OEM verziós.

    Erre is egy szakember a megoldás, aki tudja milyen műveleteket, milyen sorrendben kell ehhez elvégezni! ;)

    >Holnap lehet törlöm a mappa tartalmát, ezúttal a lomtárból is hátha úgy jó lesz.

    Ehhez inkább a Lemezkarbantartót használd!

    (alul a Tálcán) Fájlkezelő -> Ez a gép -> Helyi lemez (C:) -> (jobb klikk) Tulajdonságok -> Általános fül -> Lemezkarbantartó gomb -> Rendszerfájlok törlése -> itt kicsit elszöszmörög egy ideig, a megjelenő listán válaszd ki a legnagyobb helyet foglaló tételeket (vagy akár az összeset) -> OK gomb

    Ezzel biztonságosan felszabadítasz egy csomó helyet. Gyors megoldásnak ennyi elég. Véglegesnek nem, mert ezzel nem a problémát kiváltó okot szüntetted meg, hanem csak a tünetet kezelted.

    Rendszerfájlok törlése
    Ez riasztóan hangzik, de teljesen biztonságos! Semmi olyat nem töröl, amihez a Windows működéséhez szükség van. Van egy csomó olyan fájl (tipikusan ilyen a Windows Udate olyan letöltött telepítései fájljai, amik már telepítésre kerültek a gépeden) amikre igazából nincs szükség, vagy ha igen a Windows majd frissen "legyártja" magának.

Új hozzászólás Aktív témák