Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Nálatok is hülyén néznek ki néha az ikonok?
    25140 verzió van fenn.
    Néha, ha olyanja van, akkor a desktop ikonok körül hatalmas nagy hézag van, nem is lehet őket összerendezni.

    Iletve, most vettem észre, hogy az intézőben, lista nézetben van egy nagy semmi a file ikonok előtt. Olyan, mintha a "checkboxes for..." be lenne kapcsolva, de természetesen az nincs bekapcsolva.

    És persze a Windows XP-vel megszűnt, és azóta is idegesítő dolog, hogy a Windows az egyes foldereket random módon, a tartalmához próbálva igazítva jelenítgeti meg. Pedig nekem 99%-ban tökéletes lenne a lista nézet névsorban.
    Ez volt régesrégen a "mappa nézet beállítás megjegyzése" opció, de ez a win7 megjelenésével megszűnt, és már megjegyzi az egyes mappák nézetbeállítását, sőt, van egy olyan agymenése, hogy pl.a letöltéseket nagy ikonnal, dátum szerint csökkentő sorrendben, és dátum szerint csoportosítva szereti megmutatni, a zenéket előadó szerint, én meg nem találom az M betűvel kezdődő file-t a listában.
    Nem kicsit bosszantó, hogy mindíg vissza állítgassam.
    Az sem segít, hogy a tulajdonságok lapon beállítom, hogy ezt a nézetet alkalmazza minden mappára, mert az a "minden mappa" nem mindenre vonatkozik.
    Tényleg nincs erre semmi opció, hogy én NEM KÉREM ezt az automatikus állítgatást?

Új hozzászólás Aktív témák