Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tyan

    senior tag

    A kérdésem a következő lenne:

    Jogtiszta Windows 7 Professional 32 bites oprendszer volt a gépemen, melyet frissítettem a Windows 10 Pro 32 bites oprendszerre.

    A kérdésem az lenne, hogy amennyiben tiszta telepítést csinálnék a jövőben, akkor csak a 32 bites Windows 10-hez lesz jó az aktiváló kulcs vagy a 64 bites verziót is fel tudom telepíteni a 32 biteshez kapott kulccsal?

    A válaszokat köszönöm.

  • tyan

    senior tag

    válasz borat26 #29703 üzenetére

    Remélem nem volt még és nem ismétlek senkit :) :
    Korábban kérdésként merült fel bennem, hogy abban az esetben, ha jogtiszta 32 bites Windows 7-ről lefrissítem a gépet 32 bites Windows 10-re, akkor utána tudok-e tiszta telepítést csinálni 64 bites Windows 10 telepítővel, úgy hogy a korábbi telepítésnél megadott termékkulcsot változatlanul hagyom, magyarul: elfogadja-e a 64 bites rendszer a meglévő termékkulcsot.

    A válasz pedig az, hogy igen elfogadja. Próbaképp letöltöttem a 64 bites Windows 10 telepítő képfájlt, a régi rendszert legyalultam, felraktam a 64 bites Windows 10-et (a telepítés során kérte a termékkulcsot, de azt telepítés közben nem kell beírni), majd a telepítés végén, amikor be kell jelentezni a Windowsba, akkor a meglévő MS accounttal bejelentkezve automatikusan, gond nélkül aktiválja magát a 64 bites Win.

    A fentieket azért írtam, hogyha valakinek esetleg kétségei lennének a 32 bites winről 64 bitesre való váltásban.

Új hozzászólás Aktív témák