Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz liszi70 #99926 üzenetére

    Saját bevallásod szerint mindenfélével kísérleteztél a rendszeren, töröltél, letiltottál, átállítottál dolgokat. A frissítés (upgrade) nem állít mindent vissza, sőt, általában azt szeretik az emberek, ha minden marad a régiben. :) Ha hiányzik valami, vagy sérültek bizonyos rendszerfájlok, azokat javítja.

    Én nem nagyon láttam panaszt a gépházra, esetleg erre gondolsz? Mert az már megoldódott, és amúgy sem adták még ki a 1903-at.

    Garsza: Volt MS-fiók a gépen? Hozzá lett társítva? Ha nem, és még kódod sincs (vagy számla), akkor mintha nem is lett volna.
    OEM licenc alaplaphoz kötött, de a hibaelhárító vagy az ügyfélszolgálat aktiválhatja a gépet így is.

    gb4400: Semmi baj nincs szerintem a rendszerrel ezen a téren. Simán működik az 5.1, csak a bass management legyen bekapcsolva (bár ez alaplaptól is függ), ahogy Win8.1-en is kellett. A Windowsos driver ráadásul engedte a hátsó hangszórókat oldalsóként is használni, a Realtek programja meg nem.
    A linkelt oldalon az első megoldás csak kitolja a sztereó hangot mindegyik hangszóróra (nem lesz térhangzású), a második leginkább S/PDIF kimenetre vonatkozik, a harmadik meg csak újratelepíti a Wines drivert.

Új hozzászólás Aktív témák