Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz TRob1 #97774 üzenetére

    No, mégis Insideren vagy? Vagy felraktad külön a frissítést?

    Z.m.Z: Az ablakot válaszd ki, és Win + Shift + Jobbra/balra nyíl.

    [ Szerkesztve ]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz TRob1 #97774 üzenetére

    :)) nem idegeltem magam, visszatettem a 1809-est - pár havonta hobbi szinten úgyis újratelepítem nem volt gond már érett amúgy is gondoltam teszek egy próbát - megjegyzem nekem is sokáig megnyílt aztán nem aztán egyszer megint megnyílt aztán megint nem és ekkor lett elegem.

    Májusban már minden virág nyílik remélem az ALKALMAZÁSOK is könnyebben fog.

    mezis

    Van egy hasonló WIFI adapterem egy régi notiban és ott ilyen gond nem volt ellenben valamiért nem tetszett neki - Windows 10 alatt - az "n"-es WIFI szabvány azt tiltottam és utána már stabilan tudott csatlakozni.

    Ha az MS által feltett driver-rel nem működik és nem találsz manuálisan hozzá driver-t akkor esetleg valami ingyenes driver keresőt is bevethetsz - iobit driver booster free vagy driver easy - fontos sok panasz van ezekre a programokra és itt is ekézik rendesen tehát ha telepítés után talál egy másik driver-t a WIFI-hez akkor azt tedd fel DE mást amit még frissítene inkább NE eröltesd és ha azzal a driver-rel működik majd a WIFI akkor ezt a driver keresőt távolítsd is el a gépedről.

    (itt kérem azokat akik mindig támadják ezeket a driver keresőket, hogy ezt most hagyják mert ha a Windows által feltelepített vagy a manuálisan keresett driver nem megfelelő akkor végső esetben ki lehet ezt is próbálni.)

Új hozzászólás Aktív témák