Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz troll81 #93222 üzenetére

    "muszaly lennek valtani lassan"
    2020.jan.14 a dátum.
    [link]
    Természetesen még azután is menni fog a hetes, (ahogy az XP is megy még mindíg), de az írás szerint már nem lesz rá frissítés.
    Bárki, bármit mond, az én véleményem, hogy a hetes volt eddig a legjobb W10. Ha nem lett volna ingyenes lehetőség, még mindíg azt használnám itthon is, és szerintem nagyon sokan így lennének vele. Természetesen az újabb gépeket már azzal adják, tehát növekszik a részesedése, de ettől még nem jobb, mint a hetes. Szerintem valahol a W98-ME környékén van megbízhatóságban :D

  • #54072192

    törölt tag

    válasz troll81 #93222 üzenetére

    Rakd fel és próbáld ki :) Furcsa dolgokról mindenhol olvashatsz, soknak van alapja, soknak nincs, meg géptől, programoktól és a felhasználótól is függ. Az a baj (mint más rendszereknél is), hogy az elégedett emberek ezt nem hangoztatják, mert fórumokra kérdésekkel és problémákkal járnak. Tényleg próbáld ki, csak úgy fogod tudni. Szerintem a 1809 szép stabilan működik.

    vlevi: Ha annyira lenne megbízható, akkor tőlem már repült volna :) Vannak/voltak bugok, de olyan nem volt, ami akadályozta volna a használatot. Mondjuk én úgy használom, ahogy ki van adva, semmi buhera, szerintem ez segít (abban mindenképp, hogy egy upgrade után is megy a rendszer :) ).

    uriember: Miért nem tudsz belépni? Próbáld másik böngészővel, vagy reseteld a Chrome-ot (esetleg telepítsd újra vagy készíts új profilt). Ki tudja, hogy a vírusaid mit csináltak vele.

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz troll81 #93222 üzenetére

    A legjobb az lenne, ha feltelepíted és kipróbálod, akkor majd kiderül. Ugyanis hardver- és szoftverkörnyezet függvénye is lehet, ahogyan a korábbi Windows-verzióknál szintén. Ezért is van az, hogy egyeseknél előfordulnak gondok, míg másoknál teljesen jól működik már évek óta. Ha van lehetőséged, illetve megfelelő licenced hozzá, akkor pedig legalább Pro kiadást telepíts, használj! Annál a gépházban szükség esetén könnyen beállítható az egyes frissítések halasztása, szüneteltetése. Valamint van csoportházirend stb., így az automatikus frissítés és a driverek telepítése is könnyen konfigurálható. Ahogyan az automatikus újraindítás szintén. Ezeket szokták a 10-esnél felemlegetni kontraként, de mint látható, van megoldás, beállítható, konfigurálható mindegyik, pláne a Pro kiadásoknál.

    Azt nem írtad, hogy most milyen Windowst használsz, de a 7 és 8.1 életciklusa is eleve véges, pláne az előbbié. Ugyan használható tovább akár a támogatás megszűnése után is pl. a 7-es, de mivel nem kap tovább biztonsági javításokat, ezért egyre kockázatosabb lesz online. Valamint a gyártók is majd fokozatosan húzzák ki alóla a talajt, lásd pl. az XP esetét. A 8.1 még afféle arany középút, mivel az 2023-ig támogatott, valamint megvannak még egyes klasszikus vonásai. De igazából már az is a kiterjesztett támogatási ciklusban van és csak biztonsági javításokat kap most, valamint majd a jövőben is. Viszont pl. a hardvergyártók már annak sem feltétlen kedveznek, mivel egy ideje már a Windows 10 a preferált, pláne az újabb hardvereknél. Persze, ha 7/8.1 rendszerrel lett megvásárolva a géped, ahhoz van támogatás, akkor kevésbé téma ez. De ha most, vagy majd a jövőben veszel új gépet, akkor ahhoz már inkább Windows 10 dukál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák