Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz #79715584 #87044 üzenetére

    Hali!

    Open SSH és ami ahhoz kell (kulcspáros belépés), SCP, SFTP, notepad unix sortörései, Linuxos alrendszer, 100x jobb konzol mint a régi, többpartíciós pendrive-kezelés...

    Egyébként én a build update-ket mindig tisztán telepítem fel. Igaz, én szeretek ezzel mókolni. Az adataimat csak a C-n tartom, nem szórakozok particionálással és társaival, nincs rá ingerenciám, hogy azt figyeljem, épp melyik részen mennyi a hely.

    Rendszeresen mentek adatokat, aztán ha meg véletlen elszáll a C, na bumm, újrahúzom 20 perc alatt. Morgok picit, aztán minden megy tovább...

    A betűjeles megosztásra is itt reagálnék, van egy Linuxos háziszeróm, teljesen jól fel tudom csatolni a mappákat Win7 óta, 1709-nél csatlakoztam a 10-re, de azóta is teljesen rendben van.

    Vannak gondok, de nem csak itt. Az Apple szerencsétlenkedése is tragédia.
    A Linux is olyan, hogy nekem Debiannal ez a tapasztalat, ha épp be van állítva, akkor megy. De ha egyszer valami porszem kerül a gépezetbe, az önjavítása az egy nagy nulla, úgy kell kutatni az ilyen-olyan segítség után, hogy épp milyen hülyeség küszködik. Ilyen például az Openvpn, az is egy tragédia... Aztán persze vagy megy, vagy nem...

    Szóval bajok mindenhol vannak. Nem mondom, hogy jó ez így, mert az engem is zavar, hogy az Elitebook 8470P-n nincs sztereó keverőm mert ugye nincs normális IDT féle driver, de sajnos ez van.
    A jelenlegi tendenciát nézve semmivel sem rosszabb az Ms mint a konkurencia. Ezzel viszont nem mondom azt, hogy jó ez így, de az Ms mellett a konkurensek is nagyon összekaphatnák magukat, főleg az iOS, 7.1.2 óta egyre rosszabb...

    Kicsit a vége elment OFF felé, de nem akarok én ezzel lavinát indítani, csak ez úgy most kiíródott:D

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák