Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz #86564352 #84705 üzenetére

    Az idézett 2-es pont egyértelműen arra vonatkozik, hogy nem játszhatod ki mondjuk a licenceléssel, aktiválással kapcsolatos részt, illetve nem fejtheted vissza a forráskódot, mivel az IP a Microsoft tulajdona marad, mert én csak a szoftver tulajdonjogát vettem meg. Ennek semmi köze az antivírushoz, defenderhez, tűzfalhoz, vagy windows update-hez. Például ha veszek egy autót, annak tulajdonjogával rendelkezem, de nem ismerhetem meg a gyártás pontos menetét, mert az (a szellemi tulajdon) nem került hozzám csak azért, mert megvásároltam az autót. Ettől még az autó a tulajdonoba kerül, amit akár meg is semmisíthetek, ha ahhoz van kedvem. Senkinek semmi köze nincs hozzá.

    Az egyes pont pedig sehol nem hívja fel a figyelmet arra, hogy a funkció kikapcsolhatatlan, sőt, a felhasználó kifejezett akarata ellenére is automatikusan visszakapcsol. De a saját maga által megfogalmazott állítás sem igaz "The software will turn on malware protection if other protection is not installed or has expired." mert hiába van külön anti-vírusom, kilőni így sem tudom a fostos denfendert meg a process-eit, vagy a tűzfalat aminek az ég világon semmi értelme.

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák