Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Drag77 #84031 üzenetére

    A samba a 3 vagy még ujabbat használja.
    Közben rájöttem, hogy az enterprice -al nem stimmel valami, mert amikor tesztként egy prot telepítettem, mindent elértem.
    Nem is akarom használni az smb1 est
    A wintogo alól, mert onnan kisérleteztem, nem csak a linux kiszolgálót hanem semmi mást sem értem el, kivéve a synology nast, még egy másik win to go-t sem akármire is állítottam.
    ha visszatettem az smb1 et ha kiszedtem, semmi változás nem volt.
    Ez nagy bukta az ms nek.
    Abban persze nem vagyok biztos, hogy azért nem ment, mert wintogo-t használtam, vagy azért nem, mert enterprice verziót, mert ugye csak azt enged.

    (#84035) SirKero
    Én is most mentem az adatokat a gépről, be van lassulva és semmi nem talál semmit sem.
    a nettel ugyan nincs baj, de nehogy 20 mp legyen egy lomtár ürités amikor van benne egy file, vgy 5 mp legyen míg kinyit egy total commandert, és néha az weblapoknál is akad, valamit vagy felszedett, vagy valami egyéb.
    Nem tudom.

    (#84041) SirKero
    Amúgy azért a digi tud néha érdekes dolgokat csinálni, pl a ph nak elég jó szervere van, ennek az oldalnak pillanat alatt be kell ugrania.
    az index már lomhább sokkal.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák