Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    válasz #86564352 #83703 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek,persze,hogy jobb az SSD de az itt posztolo forumtárs tidztában volt vele,neki megfelelö az a konfig ami van ellenben a másik forumtárs átvitt értelemben a baltát emlegette.
    Megitélésem szerint a tolereancia lenne a lényeg,ha valakinek tökéletesen megfelel és elégedett a rendszerével akkor örülni kell neki és nem leszolni.
    Mondhatnán akár én is ,hogy sata csatolos/vezérlös ssd? pff hol élünk a mult században amikor a pci express 10x gyorsabb akár

    10 éve amikor a netbook láz volt sok ügyfél jött az Asus EE pc vel hozzám mivel dos volt rajta és kellene neki windows és office a gyereknek az iskolába de a háttértár vmi 2 gb-os sd kártya volt megspékelve elsö generácios atom procival.
    Rossz érzés volt közölni velük ,hogy ez igy ebben a formában nem kivitelezhetö dolog és tulajdonképpen a termék megvásárlása ablakon kidobott pénz volt mivel a legtöbben kispénzű emberek voltak valamint saccolom,hogy valami igen jo kamatozásu hitelre vették meg.

    Volt a másik végelet amikor import/export cég vezére 40 millás mercivel és egy 99.000 ft-os Acer laptoppal intézte a cége ügyeit már amikor müködött a 100% plastic noti.
    Neki mások voltak az igényei, kocsira költött ,munakeszközre nem,
    Javasoltam neki,hogy szerezzen be "normális" notit ami az ö igényei/kategoriájában 2000 usd + os termék volt.

    Jelen pilanatban egy milliárdos mügyüjto gépét tákolom,az uriember utálja a azIT eszközöket és az igénye most,hogy legyen kinn az outlook ikon amire rákatt és menézi a leveleit valamint a böngészö aminek a kedvencek mezöben benne van az a 5 db link amit naponta megnéz és semm más ne legyen mert a többi dolog "idegeli"
    Kapott egy "KIOSK" szerü gépet amiben az outlookot és a böngészöt tudja elinditani és jo fej voltam mert meghagytam a start menüben a kikapcsolás gombot is.
    Ennek az embernek felvetném a dolgot,hogy ugyan vegyél már 10.000 magyar forintért egy ssd-t mert az jo akkor egyböl kihullana a haja az idegbajtol még igy is,hogy kopasz de közben az egyik galériája tele van több 10 millás mázolmányokkal.
    A lényeg,hogy nem vagyunk egyformák,mindenki mást helyez elötérbe belátása szerint ahogyan neki a legmegfelelöbb és ha nem is értek egyet velük szakmailag /technikailag akkor is elfogadom a nézeteit

Új hozzászólás Aktív témák