Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz #86564352 #80191 üzenetére

    Egyetértek veled, csak próbáltam kitalálni a dolgokat. Kapkodnak. Mint írtam túl sok az évenkénti kétszeri új funkciós kiadás. Helyette a teszt időket kellene meghosszabbítani.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • #71043776

    törölt tag

    válasz #86564352 #80191 üzenetére

    A Timeline azért mutatja bal fent az ablakokat, mert napra és órára pontosan megjelennek a megnyitott appok/weblapok (persze csak akkor, ha ez nincs letiltva), tehát nem lenne értelme középre szórni az egészet.

    A funkciófrissítések halasztása nagyon hasznos tud lenni, a legjobb az lenne, ha Home-on is elérhetővé tennék, csak persze akkor nem lehetne annyi gépet egyszerre előrébb tolni. Kijelentették, hogy a Windows már szolgáltatásként működik, abba pedig pont ez a frissítés illik bele (egyébként tényleg). Ez az oka annak is, hogy csak a legfrissebb build tölthető le tőlük.
    Vagy ha nem is lehetne elhalasztani a frissítéseket 1 évre Home-on is, legalább 1-1 hónapra lehessen, és közben többször is értesíteni kéne a felhasználót, hogy nagy frissítés van készülőben, inkább készüljön fel, mentse a dolgait, stb. Azért ez nem egy iTunes, hanem egy operációs rendszer. Mondom mindezt úgy, hogy szerencsére nekem nincs gondom a rendszerrel, pár apróbb bugot leszámítva.
    De ott van az is, hogy buherálnak jobbra-balra az emberek (ami érthető, a saját gépük, saját rendszerük), amire az Insider program mellett sem egyszerű felkészülni. Sokan például új témákat pakolnak fel, amihez hozzá kell nyúlni egy rendszerfájlhoz, és az upgrade után komoly gondot okoz. A mindenféle batch fájlok terjesztéséről ne is beszéljünk, mikor össze-vissza letiltanak meg letörölnek mindent, és félrevezetik az embert a hülyeségeikkel.

    Akinél amúgy gondok vannak, és az újratelepítés mellett döntött, akkor azt javaslom, hogy inkább a 1804 legyen tisztán felrakva. Jó eséllyel nem lesz gond vele, idővel meg úgyis frissíteni kell majd. Ha meg a friss rendszer sem jó, akkor érdemes visszalépni egyet.

Új hozzászólás Aktív témák