Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    válasz Geth #79433 üzenetére

    Akkor vagy a 32 GB-osat v. a 64 GB-osat fogom használni e célra... :D

    Ami a letöltést illeti : (amennyire én jól láttam), az eddig általam letöltött "telepítő pakkok" (pl. innen, az összefoglalóban szereplő linkről) tömörítettek voltak ugyan, dem kibontás után nem egy ISO fájlt láttam, hanem különálló fájlokat alkönyvtárakkal - ebből próbáltam... (volna) DVD-író programmal boot-os ISO fájlt előállítani - nem sikerült (vmit biztos elrontottam...)

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

  • King Unique

    titán

    válasz Geth #79433 üzenetére

    Ha normál 64 bites ISO-t tölt / töltött le hivatalos forrásból, akkor a 1803-nál a magyar nyelvű 4,25 GB. Ahhoz valóban min. 8 GB-os pendrive kell. De, ha ESD ISO-t az MCT-vel, annál ugyanez csak 3,35 GB és simán ráfér egy 4 GB-os pendrive-ra is. De akkor manuális fájlmásolás / külső program (pl. Rufus) kell a telepítési adathordozó elkészítéséhez, mert az MCT elvileg ilyenkor is legalább 8 GB-os pendrive-ot igényel... :DDD

    (#79435) jasonka:
    Magát az ISO-fájlt kell kiírni a Windows beépített eszközével / külső programmal, ha optikai lemezre (DVD) készíted el a telepítési adathordozót. Ha USB-s tárolóeszközre (pl. pendrive), akkor kell felcsatolni és a tartalmát átmásolni egy FAT32 fájlrendszerű pendrive-ra. Vagy ott van pl. a Rufus, aminél szintén csak magát az ISO-t kell betallózni. Mindezt pedig értelemszerűen a jelenlegi gépen végzed el XP / inkább W7 alól, majd az új géphez már csak a pendrive-ot kell csatlakoztatni és mehet egyből a Windows 10 telepítése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák