Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz quailstorm #60822 üzenetére

    Leírtam, de sebaj. :)

    Anno az ÖSSZES Crimson drivert felraktam, a még régebbi Crimson előttieket nem engedte.

    AMD-vel is beszéltem. Nyomták a bullshitet. Tudod a szokásosat: Frissíts BIOS-t, OS-t, drivert és indítsd újra és akkor jó lesz. :D

    és igen Legacy státusban a régi.

    Részemről a tanulság továbbra is ez, hogy akinek öreg hardvere van és felrakja a win10-et ott kétesélyes a dolog:

    - Ha csont nélkül megy, mint kollégám asszonynak és gyereknek közprédára kirakott 7-8 éves gyári HP "netező" gépe..... AKKOR használja.

    - Ha mindenfajta misztikus hibával küzd, lassabb, akad és a fórumokon sem tudnak rá érdemi megoldást, akkor lépjen vissza a régebbi OS-re.

    A másik tanulság, hogy win10 alatt keverni a régi és új hardvert nem biztos, hogy jól sül el.

    Bár van egy ügyfelem ahol 6-8 éves gépek vannak és a win 10 átállás után az alaplapi videokártya már nem volt elég, ezért minden gépbe VGA kártyát kellett tenni. Szerencsére gond nélkül mennek.

    A lényeg, hogy jelen állás szerint az öreg procival megoldódott minden probléma és a win 10 rendben működik.
    Ha jól viselkedik, akkor megtartom.

    [ Szerkesztve ]

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák