Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz Roxkex #57598 üzenetére

    Nos, úgy tűnik sikerült megoldani a problémámat. De hogy hogyan ? Őszintén ? - Fingom sincs ...

    Elsőnek ott fogtam gyanút, hogy a Windows 10 Gépházban valamiért azt jelezte felém a Windows 10, hogy nincs aktiválva. :O Mondom, azt hogy a fenébe ? :O - Aztán kicsit gondolkodtam és arra jutottam, hogy lehet az volt a baja, hogy le volt tiltva a windows update service (nem szeretem az automatikus updateket .... - általában 2 naponta megcsinálom inkább magamnak) nos feloldottam megnéztem van-e update (nem volt) - és felraktam a linuxos alrendszert mert szükség van rá a munkámhoz néha. - Kért egy rebootot meg is adtam neki és utána jó volt és feltudtam telepíteni a fent említett programot a W10 store-ból .. - Úgyhogy ;) :D Problem solved !? :D -
    Érdekesség, hogy amikor elsőnek telepíteni próbáltam akkor is fennt volt minden DirectX amit várt tőlem + akkor még a wup service se volt tiltva :P - Szóval Windows things !?

    Szerk.:

    A problémám volt: #57575

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák