Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz -FreaK- #4982 üzenetére

    "Természetesen" nem hagyta meg a személyes fájlokat, legyalult mindent, Lightroom katalógust is, mindent. Lett egy szűz Windowsom. Ettől elég ideges lettem.
    Eztán telepítettem egy TotalCommandert, ami a beállításokba belépés után lefagyott, majd miután megnyomtam a ctrl+alt+del-t fél percet(!) kellett várnom, hogy bejöjjön a képernyő ahol el tudom indítani a task manager. Mire ez bejött, eldobta az előzőleg beállított felbontás és skálázás (FullHD, 100%) beállításomat (igen, jóváhagytam, vagyis keep changes), kilőttem a TC-t, majd gondoltam akkor jövök, leírom gyors hogy mit sikerült összehoznia ennek a sz@rkupacnak. Search bar: Spartan, itt jött két-három kérdés hogy mit akarok, engedélyezem-e, biztosan tuti hogy azt akarom hogy... ekkor már vörös volt a fejem. Majd végre elindítom a Spartan-t, de mire leállítom az msn oldal betöltését, meg az üdvözlézést meg az anyám kínját is, megint eltelt fél perc. Végre be tudtam írni a prohardver címét és beléptem ide. Most már csak lenyugodni próbálok, hogy ne aprítsam miszlikbe a számítógépemet.

    Persze az én hibám, mert egy félkész, teszt operációs rendszertől várom el a hibátlan, logikus és gyors működést. Soha többet nem fogom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák