Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz t72killer #20702 üzenetére

    Hol mondtam, hogy folyamatosan kellene mennie? De ha folyamatosan megy, akkor se terheli a rendszert. (céges gép, i5-3470, 12 napja van bekapcsolva, a speedfan.exe ezalatt 15 másodperc! CPU időt és 1,8 mega memóriát használt)

    1. Ha az Afterburner OK, mint segédprogi, akkor mi kifogás a Speedfan ellen?
    2. Az AIDA64 nem fog több okosat mondani, mint a Speedfan. A HDS nyilván specializáltabb és jobb, de nem is azt akarja a Speedfan leváltani.
    3. Nem vagyok hűtési szakember, de nem is a limit fölé kerülésről beszéltem. Elég, ha a forró proci/VGA felett megszűnik az aktív hűtés, és a passzív borda nem tudja olyan jól hűteni, ezért még melegebb lesz, mint eredetileg terhelés alatt. Ha más nem is történik, a paszta nem köszöni meg neked a bánásmódot. Azt meg nem mindenki szereti havonta vagy akár évente újrakenni.

    utószó: nem vagyok az SF felkent papja, nem is akarom túlzottan védeni, de ha van egy kivételesen jó segédprogi, azt (és a használóit) kár ész nélkül e-f@szozni zsigerből.

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák