Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz LasseFriden #20288 üzenetére

    Ha a gép mint hardver döglött be, semmi közük ahhoz, hogy milyen oprendszer van rajta. Vincsit ki kell kapni, mondván hogy az adataidra szükség van aztán bevinni garanciális javításra.
    Ha szoftveres összeomlás, adatvesztés van, azzal valóban nem fognak, és nem is kell, hogy foglalkozzanak.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz LasseFriden #20288 üzenetére

    Tegnap, gondoltam adok egy esélyt neki. Frissítettem...
    Képernyő kalibráció nem megy, Intel VGA "mittomén" milyen hiba miatt nem települ.
    Sony Vegas mielőtt betöltődne leáll, Alvó és hibernációba küldve perceket gondolkozott, mielőtt leállt.
    Az újraindítás kb olyan volt, (de az maradt olyan, nem is értem), mintha valami dög lassú HDD lenne a gépben. Az eseménynaplóban "egymillió" hiba!

    Volt még több hiba is, de úgy döntöttem visszarakom a 8.1-et mentett képből.
    Persze egy rakás kérdés, hogy miért, minek, mi a gond etc... Le is írtam, aztán visszaállítás.

    Visszaállítottam a 8.1-et, de ezek a hibák ugyanúgy! megmaradtak. Ekkor már nagyon pipa voltam.

    Ok, akkor speckó indítás és egy mentett képből rakok vissza egy teljesen tökéletes kész rendszert.
    Ami idáig simán ment, mert már jó párszor visszaállottam a win-t erre a mentett "kép file-ra", most azonnal elszállt egy meghatározhatatlan hiba miatt.

    Kb úgy éreztem ekkor, mintha nem szeretné a microsoft, hogy a nagy "TÍZről" visszalépj.
    A következő lépés az volt. hogy töröltem az egész SSD-t és felraktam egy szűz 8.1-et, amikor az felment, semmi driver telepítés meg ilyesmi nem volt, hanem rögtön a speciális indításra mentem és akkor sikerült visszaállítanom a rendszert. Ami, mint írtam eddig tökéletesen sikerült.

    De ez sem olyan lett, mint volt. Egy rakás dolgot be kellett állítanom rajta, amit idáig nem kellett, sőt elsőre fel sem ismerte, hogy ez aktivált. Csak pár újraindítás után tért magához, de így is bekerült a naplóba több hiba, ami előtte nem is volt, hiszen az összeset kijavítottam és úgy mentettem el a képet.

    De fogjuk rá, hogy elbaxva rá a tegnap estét, meg a mai délelőttöt, kb megint van egy jól működő win 8.1-em.

    Pedig a laposom nem éppen egy átlagkategória, inkább a csúcsok közé tartozik...

Új hozzászólás Aktív témák