Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz King Unique #137226 üzenetére

    ÚÚú basszus, én azt már meg nem mondom mi volt a hibakód.
    De kigúglizva az volt a lényege, hogy nincs elég hely.

    De érthető voltam amúgy? Hogy elvileg és gyakorlatilag is meg kellett lennie a "legalább akkora, mint a forrásmeghajtó" kitételnek, hisz konkrétan az volt a forrásmeghajtó, amiről a klón készült költözéskor - amiről meg a lemezkép. Csak visszaköltözni már nem akaródzott kevés helyre hivatkozva. :))
    Könnyen lehet amúgy, hogy csak a képzeletemben egyezik meg elvileg ez a három, de a gyakorlatban meg nem bájtra pontosak a másolatok, passz. Nem értek a klónozás és lemezkép készítés lelki világához.

    telepítésénél, klónozásánál, mentésből visszaállításnál teljesen felesleges és értelmetlen a célmeghatót előre particionálni?
    Ezt értem, hisz partíciós tábla is része a lemezképnek. Viszont a gyakorlatban ennek úgy kéne történnie, hogy a paraszt kiválasztja, hogy a célmeghajtó a C: és el van intézve. Hogy utána mit csinál a szoftver - formáz, újrapartícionál - az engem hidegen hagy. És szerintem joggal várhatnám, hogy oldja már meg a szoftver. Azért van a varázsló...
    Ennyi erővel kézzel is csinálhatnám az egészet, partícionálva amit kell és kicsomagolva vmi zip-et, amiben a komplett C: meghajtó ott figyel. Biztos megoldható primitív másolással is egy ilyen hadművelet.
    Magamnak legalább nem dobok hibát. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák