Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabili74

    aktív tag

    válasz Pyttawrx #132418 üzenetére

    Értem. Nekem ez nagyon zavaros.

    Közben ezt kaptam válaszul:

    Igen ezek eredeti szoftverkulcsok.A csomag tartalmazza az aktiváló kódot egy angol nyelvű telepítő CD-t valamint egy ajándék pendrivét amin egy magyar nyelvű Windows telepítő található.Ezek OEM licenszek ami azt jelenti hogy csak egyszer felhasználhatóak egy számítógépen.

    Másik verzió: ha ezt venném meg?

    Jöhet hideg meleg, birom, viszont hülye vagyok ezejhez, a lényeg, hogy jogtiszta windowsom legyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

  • PROTRON

    addikt

    válasz Pyttawrx #132418 üzenetére

    A linkek amiket behoztál kifejezett használt szoftverekre vonatkoznak, nem a normál boltokra.
    Számomra az a része érthetetlen az írásodnak hogy teljesen kizárod a dobozos, PC nélküli bolti árusítás fogalmát, tehát az értelmezésedben gyakorlatilag az összes magyarországi számítástechnikával foglalkozó bolt megszegi a dolgot, mivel mindegyiknél megtalálható ugyanolyan konstrukció mint a fenti linken. A fenti link sem COA matrica értékesítésről szól, hanem a teljes eredeti termékről, amelynek nyilván részét képezi a számlán kívül az értékesítés igazolása.
    Ha valaki egy személyként egy darab vásárlás érdekében felveszi a kapcsolatot a szoftvergyártóval akkor milyen összegért vásárol egyedileg, szemben azzal amikor egy cég berendel nagy mennyiséget és tovább értékesíti, így tehát az hogy a gyártó weblapján milyen összeghez hasonlítunk teljesen irreleváns adat, nem ugyanaz az élethelyzet.

    Én nem találom hogy bárki más is arra bíztatta volna hogy keresse fel a hivatalos hazai windows 10 értékesítő partnereket, mert ilyen listát gyors keresés alapján még maga a microsoft weblapja sem ad fel. Olyat ad hogy surface laptop...

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák