Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz King Unique #127640 üzenetére

    Elírtam tegnap, az 5.6 Gb akart lenni, de közben megoldódott. Most először raktam SSD-re , és csak lestem ki a fejemből hogy hogyan megváltozott egy win telepítés a régebbi, pár évente előforduló alkalmakhoz képest. A folyamata kb ennyi volt :

    pendrive berak, gép bekapcs, bios sorrend beállít, telepítő indít, kb 1-2 perc fenn van minden, gép restart, biosba sorrend átállít, windows előkészületek , account belépés stb , asztal megjelenik, és még nem telt el 5 perc. Windows aktiválva a microsoft accountom miatt, semmi keresgélés régi vinyóról txt fájlok felkutatása , semmi.Ott áll az egér a kész asztalon, le vagyok döbbenve.
    Aki a 2000es évek elején ezt csinálta LAN partik alkalmával még aktívan emlékezhet anno ez hogy zajlott , xp telepítő elindít, 45 perc vinyó darálás :DDD , hol a kód bazmeg hova tetted aazt a kurva telepítőlemezt Lacika agyonruglak az előbb ott vóót a kezedben , jóvan megvan ,diktáld, nem jó, jah az I nem J , az isten rakjon meg, nah így má indul, fasza. A kód vége mindig GEGU volt meg kb egy komplett városrész használt 1 serialt :DDD Nah ezt az egészet itt redukálták kb 4-5 percre.

    http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Új hozzászólás Aktív témák