Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz King Unique #121929 üzenetére

    Köszi!
    Leellenőriztem, és retail a kód, rögtön MS fiókhoz is kötöttem. A harmadik kód működött csak!!! Pedig az eladó mondta,hogy tuti hivatalos forrásból jön. Most kissé ideges vagyok, hogy holnap fog-e működni egy másik összeszerelt gépen is, persze egy másik kóddal......
    Munkahelyemen win 10 van, de nagyon szigorúan ellenőrzött közegben. Úgyhogy nem tudtam sokat gyakorolni, de majd most! Azt hiszem törzsvendég leszek itt :)
    A vírusirtó rögtön elkapott néhány file-t. Rájöttem hogyan hozhatom azokat vissza, kicsit háklisabb mint az Avast. Ami viszont nagyobb baj, hogy az MS fiók miatt jelszót kér a belépésnél, ami nem is nagy gond, de pin kódot is akar velem beíratni. Állandóan terrorizál vele. Nem tudom hogyan lehet leállítani ezt.

    Egyébként régi beszélgetéseinkre reagálva: nem tudtam a belakott win7 rendszerre rátolni a wint10-et, hardvercsere előtt. 3 kódot sem fogadott el, és nem engedte azt sem, hogy kulcs nélkül telepítsem. Nem volt ott az opció. Clean telepítés lett. Hosszú meló volt,de megvan. Érdekes, hogy ami 3 kódot nem fogadott el a w7>w10 upgrade-nél, abból az elsővel telepítette a w10-et, de nem aktiválta. De utólagos gépházas beírásnál a harmadikat elfogadta. Ki érti ezt? Ha nem volt jó az első kód miért engedte telepíteni? Már az összes hajszálam kitéptem, hogy fizettem érte, és nem működik. Az eladó jóindulatára kell számítani :(

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák