Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz headhunter #110748 üzenetére

    Hali!

    Én csak úgy próbálok segíteni, amit/ahogy évek alatt tapasztaltam...(nem pont zen páros esetén (GT640+Sony Bravia) Talán segít...

    1. Ne a HDMI+MHL portra kösd a HDMI kábelt, hanem sima HDMI feliratú portra a TV.-n avagy ha azon van, akkor meg az MHL-esre (tudom, hülyén hangzik, de már találkoztam ilyen faxsággal...)
    2. Ha ezt az NVidia drivert a W10 rakta fel, akkor cseréld le a gyári NVidia driver-re avagy ha gyári Nvidia driver van fent, akkor eltávolítod(gyári nvidia driver újra elíndít és teljes eltávolítás) és a W10 által megtalált (Update-n) drivert rakd fel
    3. a Sony Bravia által javasolt verziójú HDMI kábelt használd (pl ha HDMI 1.4, akkor azt)...
    4. Töltsd le a TV-d felhasználói könyvét/nézd át full-ra a menüjét a beállítások tekintetében és próbálkozz (pl 1080P <>1080i stb stb(elnézést, ha ez egyértelmű számodra, de hát azért leírom)
    5. A Sony TV-d honlapján nézz utána újabb Firmware-nek és telepítsd (de ezt csak tényleg végesetben és csak ha tudod, hogyan kell...)

    Remélem valamelyik(vagy több) megoldás segít...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák