Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Geth #109431 üzenetére

    Nem, mert a fizetős része csak annyiban tud többet, hogy tud ssd-t optimalizálni :DDD
    Lehet összeesküvés-elmélet, de sokan láttunk már furcsa anomáliákat Windows alatt...SSD témától függetlenül. Sőt, amit King is linkelt blogban írva vagyon, volt példa, hogy egy progam több terabájtot írt az ssd-re mindenféle ok nélkül... Nem bízom a Windowsban...csupán muszályból használom. Ha nem muszály, nem bízom az SSD kezelését Windows kénye,kedvére, mert kiszámíthatatlan.

    Én még mindig azon az elven vagyok, hogy ha lehet, kímélem az SSD-t, amennyire lehet. Jelenleg nincsenek olyan jó árban, párezer forintért lehessen venni mondjuk egy 480GB-os Kingstont, de persze a ahhoz képest mikor megjelentek, az akkori árhoz képest már jó áron vannak. De ha ár/méret/élettartam összehasonlításban vesszük az SSD árait egy mai HDD-hez, akkor viszont drága,mert egy SSD jelenleg nem tud élettartamban versenybe szállni egy HDD-vel.

    Olvasva az SSD teszteket, amit King linkelt, az adatok kecsegtetőek, bár a Samsungoktól jobb teljesítményt várna az ember, tekintve az árát más márkákhoz képest.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák