Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Zotya84 #97797 üzenetére

    Igen, pontosan úgy. Elvileg probléma nélkül kell tudnom váltani Home-ról Pro-ra. :K
    2 lemezes kivitel (egyik 32 bit a másik 64 bit) és SN címke nincs hozzá, de kártya igen (CD-k mellé van), amin az SN van gondolom.
    Amúgy ennek mi lesz a folyamata? Beírom az új Key-t és Upgradeli magát a Home Pro-ra? (telepít, restartol, stb..?) A régi (gyári) Key meg elveszik? :D /bár Aida64-el megnéztem, kinyomtattam, hogy azért "meglegyen" a gyári/Home Key is/ Úgy tudom telefonos aktiváció szűkséges hozzá a Microsoftnál. Akárhányszor átvihető/telepíthető. (olyan lehet mint a "Retail")

    Van/volt egy "Retail" verzióm (matricás) amin pl. ez szerepelt: "WSP/W10 32/64BIT SVC DPK" (ez Dell-es licenc lehetett -csomagolás szerint- , de bontatlanul vettem és adtam tovább a géphez amire telepítve volt, mikor eladtam)

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák