Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Geth #81398 üzenetére

    (#81399) pc360

    Hogy tanulj, mert van ilyen helyzet. Amúgy köszi, ezeket ismerem. Sokkal nehezebben használhatók. Csicsásak, de nem informatívak ehhez képest. Nézd meg magad: [kép] [kép] [kép] [kép] Ordító a különbség közöttük.

    "mivel ha végeztél az egyik drive ellenőrzésével, utána vizsgálhatsz egy másikat."

    Ja, Te emlékszel egy Windows könyvtár összes alkönyvtárainak nagyságára. :D Röhejes vagy.

    pc360 + Geth

    Igen, már írtam nekik, de nem ebben az ügyben. Nem annyira lényeges, csak gondoltam megkérdezem.

    "Én pont ezt az infót Far Manager-ben kérdezem le, igaz, ízléses kördiagram nélkül"

    A Far Manager nálam is alap (CTRL Q ez a funkció). (Pontosan úgy állítottam be a színeit mint anno a Norton Commanderé volt, ha még emlékszel arra a programra. :P) A Far Managerrel ez nehézkesebb, mert egyszerre kell nagyon sok könyvtár nagyságát látnom.

    "Najó megkérdem, mert szórakoztató: miért kell több példány belőle?"

    Mi a szórakoztató ebbe? Furcsa hobbid van. :DDD

    Hirtelen 9 Gigabyte-tal megnőtt a rendszer-lemezfoglaltság. Ezért kellett volna a két példány, hogy gyorsabban, könnyebben kiderítsem mi lett nagyobb:
    A Macriummal van naponta mentésem a teljes rendszerlemezről. Annak a mentését fel lehet csatolni virtuális lemezmeghajtónak és ezzel hasonlítottam össze, hogy melyik könyvtár nőtt meg hirtelen. Mindkettőre, rendszerlemez és a pár órával előtte elkészített klónjának virtuális meghajtóján egyszerre futtattam volna le. A két képen ctrl-tab-al azonnal lehetett volna látni, hogy melyik könyvtár hízott volna meg. Ráklikelve az alkönyvtárainál is azonnal látható lett volna, és így tovább. Akármilyen mélyen is van eldugva, fél perc alatt látom. Így is elég hamar megtaláltam, mert nem volt mélyen.

    Remélem jól szórakoztatok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák