Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Geth #71773 üzenetére

    Tudom hogy Te a mindenáron update, én meg a lehetőleg maradjon ami jól működik híve vagyok, ezen szerintem egyikünk sem tud változtatni, de talán nem is kell.

    Régóta szeretnék választ kapni pár ezzel kapcsolatos kérdésemre, eddig nem sikerült, talán most.
    Az hogy tiltogatja valaki, nem ad-hoc van csak, álalában oka van.
    Én ismeretségi körömben 3 konkrét ilyen,
    az egyiket írtam, menthetetlenül kékhalálos bootlopba kerül a laptop ha felteszi magának a frissítést, új telepítést egyelőre nem akar a tulaj, belakott gép.
    Másik kettő, mire rájöttünk hogy a nemrég írt metered beállítás tiltja a letöltést,
    a szóbanforgó két ismerősömnek nincs korlátlan madzagos net, egy sim kártyás wifi hotspot van, és többször lezabálta a mobilnet keretet a windows már.

    Másik full off, Androidon én egy 3 éves FB. Messenger klienst és egy 2 éves Vibert használok.
    Nincs reklám, a fb. nem zabálja fel a ramot-akkuidőt mint az újak, a vibert épp most bombázzák a PlayStore értékelésben hogy a legújabb verzió gyakorlatilag használhatatlan.
    A viber az utóbbi 2 évben több mint 40 verziót "alkotott" droid vonalon, az asztali pc-n is havonta 1-2 uodate van,
    valaki magyarázza el nekem, mivel tud többet a mai verzió, mint a 10 nappal ezelőtti..?
    Azon kívül hogy a wndowsos asztali verzió minden második frissítésnél alapra teszi, angolul indul és üres az eddigi összes csevegésablak, valamint minduntalan be kell állítanom neki az usb headsetemet alapértelmezett hangeszköznek.
    Nagyszerű..

    És ez sok alkalmazásra igaz.
    A világháló forgalma lassan update, frissítés, patch és egyébből áll lassan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák