Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi76

    tag

    Windows 7 home 64 bit-es verzió - jogtiszta, rendszeresen szépen frissített - futott a gépemen, Witcher 3 első számú dologként.
    Beújítottam egy 1060-as 6gb-os kártyát egy 970-es után, irtózatos micro-shuttereket kaptam.

    Körbenéztem a neten, javasolták egy-két fórumban illetve videókban a Win 8-8.1 és 10-est, ami segít.

    Nos, ma délután kb 1 óra alatt automatikusan mindent megcsinálva - aktiválva is digitálisan - a telepítés "ingyé, he".
    Witcher 3-ból microlagok 99%-ban eltűntek, egy másik gépet kaptam.

    Kezelőfelület teljesen jó, pár beállítást kellett keresni csak, de semmi olyan, amitől visszhangzik a net, hogy mekkora kaki a dolog...

    Boot idő, ssd-t használok: Win 7 bekapcsolás után hálózaton, betöltve minden használhatóan kb 45-50 másodperc volt.
    Win 10-es - nem tiszta telepítés volt, mint mondtam, automatikus Win 7 alatt - bekapcsolás után boot használható asztallal 35 másodperc, minden betöltve, ami kell.
    Ami röhej, hogy újraindítva kell neki annyi, mint a win 7-nek sima bekapcsolás után....

    Összefoglalva, szerintem ez így kb 4-5 óra használat után nagyon-nagyon jónak tűnik a 7-es után, ami szintén nem volt már egy - szerintem - rossz rendszer.....
    Jó lett ez nagyon....

Új hozzászólás Aktív témák