Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Nos, ha már frissítési anomáliák kerültek szóba, akkor itt az én kis szösszenetem. 2016 augusztusában, az évfordulós frissítéskor lett teljesen újra rakva a rendszer, jelenleg is naprakész. Ennek ellenére az update naponta lefuttat, a Microsoft Office 2010-es progihoz kapcsolódó frissítéseket úgy, hogy a büdös életben, soha nem volt ez a program telepítve, nem hogy ezen a gépen, de még a korábbi gépeimen se. Valamikor utoljára, a 2003-as verziót használtam még Win 7 alatt, de már rég áttértem a Libre Office-ra.
    Minden nap, amikor először bekapcsolom a gépet, majd később megnézem a Gépházat, ez a látvány fogad ;] :

    Mindeközben, az Eset is folyamatosan macerál, hogy frissítsek, mert gebasz van:

    Van az MS-nek ez a "wushowhide" nevű javító csomagja, már kismilliószor lefuttattam, mindig kiírja, hogy javítva minden, ennek ellenére másnap kezdődik újra minden.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák