Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz movax #54894 üzenetére

    Ez így övön aluli volt :)

    A témák beállíthatósága sehol sincs akár egy win2000-hez sem.
    Az ablakok kerete, háttérszíne, az aktív-inaktív ablakok külön kiemelése-színezése, a keretek vastagságának beállítása, a gördítősáv színezése, a párbeszédablakok, rendszerűzenet ablakok, stb.
    Lehet én vagyok a béna, de eddig még nem találtam meg ezeket benne, mint ahogy a mappablakok poziciójának megjegyzését sem, én sokat dolgozok több 4-5 nyitott mappával a monitoron szétszórva, és sehogy se áll kezemre ez a w10 megoldás.
    Az érdekes, szép pasztell szerű megjelenés pl. nekem nem jön be, ha egy mappa sárga, akkor legyen az, egy ikon legyen kontrasztos.

    Nekem a w10-en beállított kinézet a nyomába sem ér az otthoni xpnek.
    És én sem az asztalt nézegetem azzal az 5 árva ikonnal, ami nekem ott van.

    A gyorsindítást is azonnal visszatettem, és a startmenüm is az xp féle, azon pl. billentyűzettel 2 másodperc alatt navigálok ahova kell. Az értesítési területen is minden kinnt van, lássam mi fut, elfér.

    Így kéne kinézni testreszabhatósági-beállítási paneleknek kb:

    Igaz ez egy külső alkalmazás.

    Valamint, minek kellett a gépház a vezérlőpult mellé?
    windows mobile, okés, ott legyen érintőre optimalizálva, de asztaliba csak ide-oda dobál a két fő beállítómenü között, és amit keresek, sose találom :D

    Szerk,
    (#54915) raidx,
    igen ez a végső megoldás, a konnektorból való kihúzás mellett.
    Én még nem is kerestem ilyet biosba, lehet hogy tényleg nincs.
    Kolléga a macska ellen szigszalagozzon a gép tetejére egy söralátétet, igaz ez hardveres megoldás, de garantáltan működik :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák