Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethchek19

    aktív tag

    Van egy másik problémám is, bár nem tudom, hogy ez WIN 10 eredetű gond lehet e, de hátha.

    Ha leállítással kikapcsolom a gépet és sok ideig nem kapcsolom be, (mondjuk áll egy éjszakát kikapcsolva), akkor a következő bekapcsoláskor a boot után ezeket a hiba üzeneteket írja ki (mikor melyiket), majd újraindul magától és megy rendesen az OS:

    Ha szimplán csak újraindítást csinálok vagy ha leállítást de azonnal pár másodpercen belül bekapcsolom a gépet, akkor nem jön elő sose ez a probléma. Mindig akkor jön elő mikor legalább 1 órát áll kikapcsolva.

    Na most pár hete mikor összeraktam a gépet, akkor Win 7 volt fent. Akkor is ugyanilyen rendszerességgel ahogy fent írtam előjött boot után egy hibaüzenet csak az ilyen volt mindig:

    Szerintetek két OS-en a hibát, ugyanaz a dolog kezdeményezhette, tehát nem az OS-ben kell keresni a probléma megoldását? Vagy ami a win 10 alatt lévő hiba az teljesen egy másik probléma? Ha nem jó topikba írtam ez ügyben, akkor melyikbe kellene ezt a kérdést feltennem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák