Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    Sziasztok !
    (Nem nagyon találtam "speciálisabb" témakört, ezért itt kérdezek - de az egységes tünetek alapján szvsz a WIN10 egyik beállítása lehet az ok...)
    Win10-emen 4 (négy) böngésző van fent. Ezekből egyedül az Operánál NEM jelentkezik a probléma, a többinél mindnél.
    Valamennyi böngészőmben a kezdőlap az "OK.hu" - egyúttal alapesetben ezzel szoktam "keresőmotorként" keresni.
    Ha beírok egy szót az OK.hu keresőjébe felhozza a találatokat - DE CSAK EGYSZER. Utána hiába törlöm ki a keresőszót és írok be mást, semmi sem történik, a lap nem frissül, "csak áll, mint a sült hal..."
    (Csak akkor keres újra az "OK.hu" keresőmotor, ha bezárom, és újraindítom a böngészőt.) Ez így van mind a Microsoft Edge, mind a Google Chrome, mind az Avast Secure Browser esetében - egyedül az Opera az, amelyiknél minden beírás után frissül az "OK.hu" oldal, és megújulnak a találatok.
    Emlékezetem szerint ez korábban nem volt így. Mi lehet az oka ?
    (Vírus biztosan nem lehet, mert két vírusirtó is fent van, és működik...)
    Kérlek, adjatok tanácsot - de ha lehet, ne azt, hogy "használd a Google keresőjét !" - annál is inkább ne, mert únom már a Google "jópofáskodását" - hogy "Jó napom van..." :W

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák