Új hozzászólás Aktív témák

  • PitLee

    őstag

    Köszönöm mindenkinek, sikerült a Win10 telepítés, bár kicsit úgy voltam vele, mint az a bizonyos kezdő gőzfürdőző, félve vártam mikor esik le egy szappan vagy mikor csúszik le a törülköző :DD telepítés közben.
    Még a telepítés elején jutott eszembe, hogy javasolták a net kihúzását, haladtunk szépen
    sorba amikor is kiírt valami olyat "Nincs csatlakozva"
    "tudom kis csillag én húztalak ki, de hol a offline fiók ? köhögd fel szépen"
    A bal sarokban a "nincs internetem" felirat volt és slusz.
    Néztük egymást pár percig," hogy hátha", de nem akart megkönyörülni rajtam,
    így visszadugtam neki a netet, és reménykedtem, hogy "nem esik a szappan földre".
    Megörült neki egyből, malmozott egy kicsit, majd elértünk a bizonyos pontig és ott volt az "offline fiók" a következő ablakban még nyomot egy kis terrort "nem leszek a barátod, ha nem csinálsz MS fiókot avagy valami korlátozott változat telepítése" vagy mifenét írt ki.
    Mondom legyen a korlátozott mód, csak ne testrészekkel keljen fizetni, ezután jött a kérdés özön
    engedem - nem engedem, mire feléig elértem és próbáltam értelmezni "mire gondolhatott a költő" egyszer csak fekete képernyő . . oké most mi lesz, de csak a képernyő felbontás állt be normálisra, valszeg a háttérben ő már dolgozott az illesztő telepítésekkel.
    Telepítés után benéztem az eszközkezelőbe és mindenhez talált illesztőt.
    Majd holnap agyalok érdemes-e pár hardvernek feltenni a gyártói programját/illesztőjét.

    Egyenlőre furcsa nagyon, akkor kezdtem kicsit megnyugodni mikor a rendszer, vezérlőpult régi ablakai jöttek szembe, valamelyik kattintásra.

    Amúgy a téma itt a fórumon pont jó volt, mert megnéztem pár dolgot sikerült az Uefi/ GPT, eltolás rendben, a kulcs oké azt kaptam amit kértem.

    Amúgy itt van még pár slmgr parancs link

Új hozzászólás Aktív témák