Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    A gondom igazából csak annyiban jön ide, hogy W10-et használok, de nem találtam semmilyen élő topikot hozzá.
    Az általam használt AVG Internet Security egyik funkciója a Win futtatása előtti vizsgálat, amit elvégeztettem. Az eredmény a következő lett:

    "KeresA©sbA‘l C:
    KeresA©sbA‘l *STARTUP
    FA!jl C:\Program Files\GIMP 2\lib\python2.7\test\test_zipfile.pyc|>afile Hiba 42125 {A ZIP archA­vum hibA!s.}
    FA!jl C:\Program Files\GIMP 2\lib\python2.7\test\test_zipfile.pyo|>afile Hiba 42125 {A ZIP archA­vum hibA!s.}
    FA!jl C:\ProgramData\Adobe\Setup\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-AC0F074E4100}\AcroRdrDCUpd1900820071.msp|>PCW_CAB_RDR|>rdrservicesupdater.exe|>static\images\hi_contrast\core_icons_highcontrast_retina.png Hiba 42125 {A ZIP archA­vum hibA!s.}
    FA!jl C:\Windows\Installer\c70262.msp|>PCW_CAB_RDR|>rdrservicesupdater.exe|>static\images\hi_contrast\core_icons_highcontrast_retina.png Hiba 42125 {A ZIP archA­vum hibA!s.}
    FA!jl C:\Windows\Installer\d44250.msp|>PCW_CAB_RDR|>rdrservicesupdater.exe|>static\images\hi_contrast\core_icons_highcontrast_retina.png Hiba 42125 {A ZIP archA­vum hibA!s.}
    AtvizsgA!lt mappA!k szA!ma: 57246
    AtvizsgA!lt fA!jlok szA!ma: 709881
    FertA‘zA¶tt fA!jlok szA!ma: 0"

    Az megnyugtató valamennyire, hogy fertőzést nem talált, de nem tudok mit kezdeni a hibás archívumokkal. Találtam ZIP hibát javító alkalmazásokat, de egyik sem vezetett eredményre, bár volt amelyik szerinte kijavította, de az állomány mégis hibás maradt. Azt gondolom hogy a PNG állományok talán nem veszélyesek, de a PYC és PYO teljesen ismeretlen a számomra. Van-e valamilyen javaslatotok?
    Köszönöm

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák