Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Marci112233 #110227 üzenetére

    Senki nem csinált még ilyet hogy válasz még nem jött?

    Csak azért mert tegnap én rápróbáltam. Beraktam a lemezt majd csináltam úgy mint ahogy az oldal is írja. El is indult szépen töltött is 100%-ra ahol írta hogy a számítógép többször újraindulhat. Mondom oké, csakhogy nem figyeltem és a Win időközbe a háttérben valószínű frissítést töltött le, mert az első újraindulásnál kiírta hogy ne kapcsolja ki a számítógépet mert a win frissítést végez. Na mondom marha jól jön, meglátjuk mi lesz. mivel máskor is előfordult hogy elsőre nem ment fel egy frissítés, kicsit féltem és ez be is jött. Újraindulás után fekete képernyő, semmi felirat vagy kép a kijelzőn. Folyamatosan világított a házon a kis led ami jelzi hogy dolgozik. Vártam így kb 15 percet majd a dolgozást jelző led kialudt és utána percekig csak néha villant fel egy pillanatra. Nyomta egy reset-et ami után szintén csak fekete képernyő és se kép se hang. Aztán még egy reset majd ugyan az a hiba. Harmadjára főkapcsolóval lelőttem a gépet a ház elején, majd bekapcsolás. Ezután is megint fekete képernyő. Megint kikapcs, majd be és ezután már bejött a gigabyte logó, gyorsan be a BIOS-ba ahol minden oké ahogy kell neki, onnan kilép majd gép indít, és vártam mi történik. Szépen felállt a rendszer, majd kis idő után kiírta hogy sikertelen telepítés és win visszaállt az eredeti, korábbi állapotára. Gyorsan rákerestem update-en van-e frissítés hozzá még, de azt írta két keresés után is hogy a win naprakész.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák